Czy z bukmacherem można wygrać?

Wiele osób zastanawia się, czy z bukmacherem da się wygrać. Owszem, jest to możliwe, ale trzeba zachować mnóstwo zdrowego rozsądku i mieć wiele cierpliwości. Istnieje jednak kilka zasad, które trzeba koniecznie przestrzegać, by zwiększyć swoje szanse na sukces.

zakłady bukmacherskie
Czy zakłady bukmacherskie zawsze wygrywają z graczem?

Jak ograć bukmachera?

Przyjrzyjmy się bliżej podstawowym zasadom, które pomogą nam wygrać z bukmacherem:

  1. Bonusy – Każdy bukmacher oferuje swoim graczom bonusy. Im są one większe i bardziej atrakcyjne, tym większa szansa, że uda nam się osiągnąć sukces. Dodatkowy zastrzyk gotówki na początek lub zwrot gotówki w przypadku niepowodzenia, może sprawić, że gra, zanim zdobędziemy doświadczenie, będzie dużo łatwiejsza.
  2. Hamowanie emocji – Każdy gracz, któremu nie wejdzie zakład, ma ochotę się odegrać. Należy jednak spokojnie podejść do typowania, gdyż w takiej sytuacji bardzo łatwo stracić całą kasę. Typując, musimy do wszystkiego podchodzić z zimną głową i liczyć się z tym, że już nigdy nie zobaczymy pieniędzy, które obstawiamy. 
  3. Porady od doświadczonych typerów – Szukając typów dla siebie, warto sprawdzić co o danych meczach mówią doświadczeni typerzy. Oczywiście, do takich prognoz należy podchodzić z dużym dystansem i wszystko sobie na spokojnie przemyśleć. Jeśli jednak argumenty przytoczone przez danego typera przemawiają do nas, to można umieścić ten typ także na swoim kuponie.
  4. Znajomość sportu – W bukmacherce nie wystarczy tylko obstawiać pewniaki. Mają one niskie kursy, a w dodatku nawet najlepsza drużyna może kiedyś przegrać, a my stracimy ogromną stawkę, bo nie przemyśleliśmy swojego typu. 

Należy pamiętać, że nie ma stuprocentowej pewności, że ogramy bukmachera. Zakłady bukmacherskie to hazard, więc istnieje pewne ryzyko, że może nam się nie udać. Stosując przytoczone wyżej zasady zwiększamy swoje szanse na wygraną, ale musimy się liczyć z tym, że nic z tego nie wyjdzie.

Na początku jednak nie będzie łatwo i zanim zdobędziemy doświadczenie, może się okazać, że bukmacherka będzie przynosić nam straty. Nie warto się jednak załamywać i konsekwentnie uczyć się jak wygrać z bukmacherem.

Bukmacher

Bukmacher od lat dostarcza nam nowych newsów na temat promocji i bonusów do sportowych zakładów bukmacherskich. Opisuje tylko legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenia na dzialalność hazardową.

Zakłady sportowe online

Back to top button