Czy typowanie zakładów sportowych musi być trudne?

Każdy to wie – pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy. Później wystarczy tylko utrzymać tempo. Nie inaczej jest przy typach sportowych, choć niektórzy początkujący typerzy rezygnują już po pierwszym przegranym kuponie. Jednakże jeśli chcesz zacząć obstawiać typy sportowe z sukcesami – przeczytaj nasz poradnik!

Czy typowanie zakładów sportowych musi być trudne?

Co obstawiać?

Najlepiej, jeśli na początku zastanowisz się, co w ogóle masz ochotę obstawiać. W ten sposób na pewno znajdziesz opcję na to, aby sprawić, żeby twoje sportowe emocje sięgały zenitu. Jednakże jeśli nie chcesz obstawiać zakładów bukmacherskich ze względu na emocje, to pamiętaj, że nigdy nie powinno się typować kuponów ze względu na kasę. Pieniądze co prawda są ważne w życiu, jednakże jeśli myślimy, że będziemy w stanie dorobić się na typowaniu zakładów sportowych, to zdecydowanie lepiej jest z tego zrezygnować. Większość osób zdaje sobie sprawę z tego, że przegra kasę, a wygrana to miłe zaskoczenie, więc jeśli nie masz ochoty na przesiadywanie godzin przed komputerem czy telewizorem aby zrobić analizę, to na pewno musisz się z tym liczyć, że nie będziesz wygrywać zbyt często.

sts online bonus bez depozytu
29 PLN za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

A czy to jest dla mnie?

To zależy od tego, czy masz szczęście. A tak zupełnie na poważnie – to zależy głównie od tego, czy Ci się to spodoba. Ponieważ jeśli masz obstawić dwa, trzy typy i się zdemotywować już na starcie, że przetraciłeś swój bonus, bądź pieniądze, to zdecydowanie lepiej jest sobie odpuścić. Bukmacher zatrudnia ogromną liczbę analityków, osób które się zajmują sportami ,,profesjonalnie” – tylko po to, abyś przetracił swój kupon (jeśli naturalnie postawisz na to inaczej, niż twierdzi bukmacher). Oczywiście, bukmacherzy dają o wiele większy kurs na to przewidzenie wyniku, które według nich nie jest prawidłowe, ale bardzo rzadko zdarza się, żeby bukmacher się mylił.

Legalny bukmacher

Każdy gracz ma dostęp do typowania online u najlepszych bukmacherów w Polsce – takich jak STS, Betclic czy Fortuna. Oczywiście, nie są to wszyscy bukmacherzy, jednakże to właśnie oni utrzymują się w opinii graczy jako najlepsi bukmacherzy w Polsce. Mimo to, całkiem spora ilość graczy denerwuje się tym, że muszą oni odprowadzić podatek na rzecz państwa (bodajże 12%) więc aby uniknąć płacenia, korzystają oni z VPN-ów, aby grać u nielegalnych bukmacherówi otrzymywać pełnię sumy. Nie jest to dobry pomysł, z racji tego, że bardzo łatwo możemy się na tym przejechać, przez co nie dość, że nie zarobimy, to na dodatek będziemy musieli oddać to wszystko fiskusowi…

Osoby przeciwne zabawie – czy warto się ich słuchać?

Wystarczy wejść na dowolny serwis typu ,,gry to zło” itd. aby zobaczyć jaki jad się wylewa na zakłady bukmacherskie. Otóż tak naprawdę w ten sposób możemy podejść do każdego tematu – no życie grozi śmiercią. Nie bez powodu gra jest od 18 lat, a dodatkowo mówi się o tym, że trzeba uważać, aby się nie uzależnić. W końcu zakłady bukmacherskie mają za główne zadanie dostarczać emocji, aby gracz się mocniej emocjonował grą, a nie sposobem na to, aby zarabiać na życie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher online

Polski bukmacher internetowy Noblebet jako nowe zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje darmowe bonusy i promocje. Zakłady bez ryzyka, freebety to w Noblebet promocje, które otrzymasz bezpłatnie.

Zakłady sportowe online

Back to top button