Co warto wziąć pod uwagę, obstawiając typy sportowe?

Typy sportowe to dobry sposób na to, aby ułatwić sobie obstawianie zakładów u bukmachera. Co warto jest jednak o nich wiedzieć, jeśli chcesz więcej wygrywać na zakładach?

Co warto wziąć pod uwagę, obstawiając typy sportowe?

Jak korzystać z typów bukmacherskich?

Warto jest pamiętać o tym, że nawet przy pomocy płatnych typów bukmacherskich – porażka dotknie każdego, kto stawia na sport – nie ważne, czy korzystasz z czyjejś pomocy, czy też sam robisz własną analizę bukmacherską. Najważniejsze to nie poddawać się emocjom w przypadku porażki lub nawet serii niepowodzeń i spokojnie trzymać się obranej strategii. Chęć zagrania w grę bez natychmiastowego przygotowania i analizy ruchu – zwykle prowadzi do innych strat. Jeśli więc przegrasz – uspokój się i spróbuj się domyślić – dlaczego nie udało Ci się wygrać. Dodatkowo warto jest nie korzystać z płatnych typów, ponieważ nie dość, że płacisz wtedy podwójnie, a nie masz zagwarantowane wcale tego, że uda ci się wygrać.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Jak więc wygrywać częściej?

Naturalnie możesz korzystać z typów bukmacherskich, ale zdecydowanie lepiej jest to robić z sensem – na przykład porównywać swoją analizę, z czyjąś. Dodatkowo błędem większości graczy jest nie sprawdzanie aktualnych ofert promocyjnych od bukmacherów na polskim rynku, co prowadzi do ignorowania ciekawych bonusów, takich jak darmowe zakłady czy dodatkowe środki, na które można postawić i ewentualnie wygrać więcej pieniędzy.

Czytaj regulaminy!

Jeśli już mowa o bonusach bukmacherskich – to prawie każdy legalny bukmacher oferuje darmowe bonusy i promocje, co wydaje nam się bardzo atrakcyjne. Jednak niewiele osób zadaje sobie pytanie „Skąd się biorą te promocje?” W końcu pieniądze nie spadną ci z nieba, co jest całkowicie poprawnym rozumowaniem. No cóż, bukmacher musi w jakiś sposób te pieniądze odzyskać, więc po przyciągnięciu odpowiedniej ilości nowych graczy bukmacher zwiększa swoją zyski, co ma ogromny wpływ na nasze kursy bukmacherskie.

Innym bardzo niebezpiecznym błędem popełnianym przez nieuważnych graczy jest obstawianie zakładów u znanych, nielegalnych firm. Jest to niebezpieczne, ponieważ nie tylko podejmujemy ryzyko, że po wygranej firma ograniczy nam dostęp do konta lub nam nie zapłaci, ale (jeśli firma działa nielegalnie) możemy napotkać inne problemy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Złe zarządzanie swoimi pieniędzmi

Dobry gracz bukmacherski nie powinien stawiać całego majątku tylko dlatego, że chce postawić większy zakład. Podsumowując, lepiej wygrać małą sumę pieniędzy niż raz przegrać, prawda? Dlatego pamiętaj, aby zawsze mądrze obstawiać – w wypadku typów bukmacherskich nie warto jest je kupować, ponieważ tak jak wcześniej wspominaliśmy, zapłacisz jedynie podwójnie – a nie ma wcale gwarancji na to, że zyskasz. Naturalnie możesz spróbować wpisywać w przeglądarkę przykładowo ,,typy bukmacherskie na euro” i spróbować za ich pomocą obstawiać, ale wtedy też nie gwarantujemy tego, że uda ci się wygrać taki zakład.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher online

Polski bukmacher internetowy Noblebet jako nowe zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje darmowe bonusy i promocje. Zakłady bez ryzyka, freebety to w Noblebet promocje, które otrzymasz bezpłatnie.

Zakłady sportowe online

Back to top button