Ciekawostki bukmacherskie – czyli co w zakładach piszczy

W życiu czasami przytrafiają się nam sytuacje ciekawe, czasami śmieszne, czasami dziwne. Nie ma chyba niczego na tym świecie, co nie ma do siebie jakiejś nietypowej strony. Podobnie jest z zakładami bukmacherskimi – dlatego też dzisiaj przygotowaliśmy dla was ten artykuł z ciekawostkami bukmacherskimi!

Ciekawostki bukmacherskie – czyli co w zakładach piszczy

Żużel – a czemu nie?

Nikt chyba nie zaprzeczy, że żużel nie jest interesującym sportem, czyż nie? Co jest dosyć zabawne – że ten sport potocznie zwie się ,,żużlem”. Ponieważ tak naprawdę są to wyścigi motocyklowe ( bez hamulców po żużlu ). W latach 90 sporo domów na wsi, po spaleniu węgla w piecach, odpad wyrzucało na drogę, aby je utwardzić. Oczywiście tylko tu spekulujemy, ale wydaje nam się, że to miało jakiś wpływ na to, jak ta dyscyplina jest prowadzona.

Tak swoją drogą – nie życzę nikomu aby się wywrócił na żużlu. No ale z powrotem do tematu. Co do samych motocykli, to są one stworzone tak, że nie posiadają żadnych hamulców. Co ciekawe, tylna opona takowego ,,sportowego” motocykla, jest o wiele grubsza od przedniej. Dodatkową ciekawostką jest to, że każdy kto choć raz oglądał zawody żużlowe, widział że przez większość czasu, zawodnicy dosłownie ,,latają bokiem”, ponieważ arena na której się ścigają, ma kształt nieco spłaszczonego koła, przez co aby osiągnąć sporą prędkość i być najszybszym muszą wykonywać ten manewr. Naturalnie sporo też zależy od warunków atmosferycznych, rodzaju opon, konstrukcji motocykla – czy nawet umiejętności zawodnika. Żużel jest akurat niezbyt bezpiecznym sportem, poza tym obstawiając żużel – często możemy się ,,przejechać” – na tym, że obstawiliśmy zakład, ale zawodnicy ulegli wypadkowi, przez co wynik musi trochę poczekać. ( w międzyczasie warto sobie poczytać poradniki jak wybrać najlepszego bukmachera – ponieważ szybko u tego bukmachera tego wyniku nie zobaczymy).

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Boks a bukmacherka – co tutaj mają do tego filmy?

Filmy o zawodach bokserskich często mają wydźwięk straceńczej motywacji – gdzie bohater główny jest sam przeciwko dosłownie każdemu, również jego ,,trener” każe mu poddać walkę, ponieważ w niego nie wierzy. Co do ma do boksu w prawdziwym życiu? Wystarczy że powiemy wam ,,Muhammad Ali”. W końcu na jego podstawie nakręcili Rocky’ego. Zawodnicy którzy mają mnóstwo motywacji mają o wiele większe szanse na zwycięstwo – ale żeby dostrzec taki diament – musimy się trochę natrudzić.

Dlatego (jeśli jesteśmy początkującym graczem zakładów bukmacherskich) przed tym, jak obstawimy zakład na wybranego przez nas zawodnika, musimy wykonać najpierw analizę jego formy. Mówię tutaj o tym, żeby sprawdzić, czy nasz faworyt trenuje przed zawodami, czy też tylko sprawia takie wrażenie – jak zachowuje się publicznie też jest ważne, ponieważ to, jak się czuje przed reflektorami może wpłynąć na jego zachowanie podczas zawodów. Po takiej analizie prawie na pewno będziemy w stanie lepiej przewidzieć, czy obstawiamy zakłady bukmacherskie na nowego ,,Rocky’ego” czy będzie to też kolejny Szpilka. Oprócz analizy sportowej, oglądanie jak najlepsi zawodnicy walczą może nam sporo pomóc, pod takim względem, że w przyszłości być może nasz faworyt się z nimi zmierzy. (A widzicie? Dwa w jednym – porady i ciekawostki!) Jednakże pamiętajmy zawsze, że nigdy nie wiadomo co przyniesie nam życie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher online

Polski bukmacher internetowy Noblebet jako nowe zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje darmowe bonusy i promocje. Zakłady bez ryzyka, freebety to w Noblebet promocje, które otrzymasz bezpłatnie.

Zakłady sportowe online

Back to top button