Bonus powitalny w Betfan

Gracz, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Betfan, mogą czuć się docenieni. Bukmacher wychodząc im naprzeciw, stworzył świetną (choć trochę skomplikowaną), promocję.

Bonus powitalny w Betfan
Bonus powitalny w Betfan

By zdobyć premię, należy założyć darmowe konto bukmacherskie na stronie Betfan.pl, dokonać pierwszej wpłaty na kwotę co najmniej 20 złotych, obrócić nią po kursie co najmniej 2.00, a następnie dokonać kolejnego obrotu bonusem, tym razem pięciokrotnie, by ostateczną wygraną pomnożyć x10. Brzmi skomplikowanie, prawda?

Jak zdobyć premię w Betfan?

Teraz będzie dużo prościej! Innymi słowy:

  1. Wpłata depozytu o wartości minimum 20 złotych.
  2. Obrót jednokrotny po kursie co najmniej 2.00.
  3. Gracz otrzymuje 10% premii od trzech pierwszych depozytów.
  4. Pięciokrotny obrót bonusem na co najmniej 3 zdarzenia po kursie co najmniej 1.20 i AKO 2.00.
  5. Dziesięciokrotne powiększenie wygranej gracza po przeniesieniu środków z salda bonusowego na saldo główne.
Bonus w Betfan
Bonus w Betfan

Mimo tego, że promocja wydaje się być dość trudna do spamiętania, jej zasady są bardzo proste. Wystarczy otrzymanym bonusem obrócić co najmniej 5 razy, by cieszyć się naprawdę sporą premią.

Warunek wypłaty premii w Betfan

Ostatnim krokiem do wypłaty środków, jest przeniesienie bonusu z konta premiowego na konto główne. Taki krok gwarantuje automatyczne przekazanie środków i uzyskanie dziesięciokrotnego mnożnika.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button