Bonus dla fanów Realu Madryt

Dla fanów Realu Madryt Forbet przygotował specjalne wydarzenie. Jeżeli interesujesz się piłką nożną, nie są Ci obce takie nazwiska jak Marcelo, Benzema, czy Ramos, a dodatkowo masz odrobinę szczęścia, dzisiejsza promocja jest dla Ciebie. 

Bonus dla fanów Realu Madryt

Gracze, którzy prawidłowo wytypują zdarzenia w meczu Królewskich, otrzymają gratyfikacje w postaci bonusów pieniężnych.

Jeżeli Sergio Ramos otrzyma czerwoną kartkę, na konto uczestnika promocji wpłynie 30 PLN. Jeśli Karim Benzema strzeli dwa gole, typujący otrzyma bonus w postaci 30 PLN. W sytuacji gry Marcelo zaliczy asystę przy strzale, na konto gracza wpłynie 30 PLN. 

Promocja obowiązuje tylko do 17:30 w dniu 19.12. Warunkiem uzyskania bonusu jest stawka kuponu opiewająca na dokładnie 59 PLN. Żeby wziąć udział w promocji, należy wytypować minimum 3 zdarzenia na jednym zakładzie w ofercie meczu Kashima – Real Madryt. 

Kurs minimalny każdego zdarzenia musi wynosić 1.3. By móc wypłacić bonus, należy w ciągu 30 dni obrócić nim 4x po minimalnym kursie 2.0. Po trafieniu do kolejki, gracz będzie miał 30 dni na aktywację premii. 

Do promocji nie zaliczają się zakłady typu drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra, zakłady systemowe, czy draw no bet. W zabawie nie biorą udziału kupony, które zostały rozliczone bonusami. 

Każdy użytkownik może skorzystać z bonusów tylko jeden raz. Na przekazanie premii na konta graczy, sponsor ma 48h od czasu zakończenia meczu. 


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button