Bezpieczne 20 PLN – cashback za gry karciane Betgames

W STS gracze obstawiający gry karciane Betgames, mogą liczyć na wartościowy cashback. Premia za typowanie karcianek to najnowsza oferta nazwana przez organizatora „Bezpieczne 20 PLN”.

sts, kobiety, bonus, promocja
Bezpieczne 20 PLN – cashback za gry karciane Betgames

Adresatami promocji „Bezpieczne 20 PLN” są gracze, którzy swoją przygodę z STS opierają głównie na typowaniu gier karcianych na www.STS.pl lub w aplikacji mobilnej. Nie jest ważne jak długo użytkownik jest w rodzinie bukmachera – istotne jest to, by miał aktywne konto bukmacherskie.

Zwrot 100% wartości kuponu w razie przegranej to świetna opcja dla tych, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w grach karcianych. Dzięki opisywanej promocji, każdy zagrany kupon będzie wygrany.

Cashback za gry karciane Betgames to nie tylko jeden zakład. Typować można kupony przez całą dobę. Do promocji kwalifikują się wszystkie zakłady kwalifikujące się do akcji, zagrane od 00:00 do 23:59. Wartość kursu nie ma znaczenia.

betclic kod510 premia
betclic kod510 premia

Bonus od bukmachera STS obowiązuje na kupony AKO lub SOLO, zagrane z konta depozytowego. 20 PLN to maksymalna kwota cashbacku, przypadająca na jednego gracza.

Cashback w STS za gry karciane

Wykluczone z zabawy są kuponu MaxiKombi, zakłady bezpieczne, kupony pochodzące ze zwrotu, czy z opcją cash-out.

Obrót trzykrotnością zagranych środków to konieczność w razie chęci wypłaty wygranych środków. Przykładowo – otrzymując bonus 20 PLN, należy obrócić kwotą co najmniej 60 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button