500 złotych cashbacku za wpisanie kodu promocyjnego w Betclic

Gracze, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bukmacherką, zainteresują się zapewne aktualnym kodem promocyjnym BETCLIC, po wpisaniu którego, aktywuje się wyjątkowy bonus powitalny.

betclic kod promocyjny kod500
Aktualny bonus powitalny. Legalny bukmacher BetClic 2019

Bonus dla nowych graczy w Betclic
👇🏼👇🏼👇🏼

Betclic to legalny bukmacher, funkcjonujący na polskim rynku w ramach zezwolenie Ministerstwa Finansów. To dzięki temu ,,papierkowi”, działalność buka jest kontrolowana i w pełni zgodna z prawem.

Dołączenie do grona typerów Betclic daje szansę nie tylko na duże wygrane, ale także na zgarnięcie dodatkowych bonusów. 500 złotych cashbacku to jeden z plusów wpisania podczas rejestracji kodu promocyjnego.

Aktualny kod promocyjny u legalnego bukmachera Betclic, brzmi KOD500. Wklepanie go po mailu, haśle, oraz numerze telefonu, gwarantuje aktywację zakładu bez ryzyka do 500 złotych zwrotu.

Innymi słowy – z kodem KOD500 można albo wygrać, albo nie przegrać :) Czy może być coś lepszego?

Promocja jest zachętą przede wszystkim dla niedoświadczonych typerów, którzy z obawy o utratę środków, nie mogą się odważyć zaufać swojemu instynktowi. KOD500 to właśnie umożliwia.

KOD500 kod promocyjny
Kod promocyjny Betclic KOD500

Cashback za kod promocyjny Betclic

Cashback w postaci 500 złotych zostaje aktywowany od razu po wpisaniu kodu promocyjnego w okienko rejestracji.

Założenie konta jest proste i zajmuje kilkanaście sekund. Betclic oferuje dużo innych, równie ciekawych promocji, które warto na bieżąco śledzić.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button