50% bonusu do kwoty 500 złotych dla klientów forBET

O tym, że Adam Małysz jest symbolem skoków narciarskich, nie trzeba nikomu przypominać. Skocznia w Wiśle nosi jego imię nie bez powodu. Dokładnie 6 lat temu, odbył się pierwszy konkurs Pucharu Świata w historii. Zwycięzcą został Anders Bardal. By uczcić dzień, którym skoki narciarskie trafiły na pierwsze strony gazet, forBET przygotował specjalną promocję.

50% bonusu do kwoty 500 złotych dla klientów forBET

Gracze, którzy w dniu dzisiejszym do północy wpłacą środki o wartości co najmniej 20 złotych, otrzymają 50 procent bonusu do maksymalnej kwoty premii – 500 złotych.

Warunkiem odblokowania bonusu jest jednokrotny obrót depozytem po minimalnym kursie 2.0. W akcji nie biorą udziału kupony systemowe.

By obrót depozytem został zaliczony, kupon musi zostać rozliczony. Uwaga! Moment zagrania nie jest równoznaczny z zaliczeniem obrotu depozytem/bonusem.

100 złotych na sporty wirtualne w LvBet

By móc wypłacić bonus, należy obrócić czterokrotnie premią po minimalnym kursie 2.0. Na zagranie środkami bonusowymi, gracz ma 14 dni od momentu pojawienia się bonusu na koncie.

Przyznany bonus oczekuje w kolejce 14 dni. Premia zostanie przypisana od pierwszej wpłaty dnia. Gracze, którzy będą zawierać zakłady przeciwstawne w obrocie bonusem, mogą zostać wykluczeni z przyszłych promocji.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button
Close