50% bonusu do kwoty 500 złotych dla klientów forBET

O tym, że Adam Małysz jest symbolem skoków narciarskich, nie trzeba nikomu przypominać. Skocznia w Wiśle nosi jego imię nie bez powodu. Dokładnie 6 lat temu, odbył się pierwszy konkurs Pucharu Świata w historii. Zwycięzcą został Anders Bardal. By uczcić dzień, którym skoki narciarskie trafiły na pierwsze strony gazet, forBET przygotował specjalną promocję.

50% bonusu do kwoty 500 złotych dla klientów forBET

Gracze, którzy w dniu dzisiejszym do północy wpłacą środki o wartości co najmniej 20 złotych, otrzymają 50 procent bonusu do maksymalnej kwoty premii – 500 złotych.

Warunkiem odblokowania bonusu jest jednokrotny obrót depozytem po minimalnym kursie 2.0. W akcji nie biorą udziału kupony systemowe.

By obrót depozytem został zaliczony, kupon musi zostać rozliczony. Uwaga! Moment zagrania nie jest równoznaczny z zaliczeniem obrotu depozytem/bonusem.

By móc wypłacić bonus, należy obrócić czterokrotnie premią po minimalnym kursie 2.0. Na zagranie środkami bonusowymi, gracz ma 14 dni od momentu pojawienia się bonusu na koncie.

Przyznany bonus oczekuje w kolejce 14 dni. Premia zostanie przypisana od pierwszej wpłaty dnia. Gracze, którzy będą zawierać zakłady przeciwstawne w obrocie bonusem, mogą zostać wykluczeni z przyszłych promocji.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button