40 PLN premii w promocji Misja: Tenis w Betclic

Misja: Tenis to najnowsza promocja bukmacherska, obowiązująca na portalu Betclic.pl. 40 PLN bonusu to nagroda za prawidłowe typowanie rozgrywek tenisowych w trakcie wielkiego paryskiego wydarzenia ATP.

40 PLN premii w promocji Misja: Tenis w Betclic
40 PLN premii w promocji Misja: Tenis w Betclic

Wzięcie udziału w zabawie jest uzależnione od dołączenia do akcji promocyjnej. Bez wpisania się na listę uczestników, nie ma możliwości zdobycia ekstra środków. Jak dołączyć do Misji: Tenis? To bardzo proste. Kliknąć baner promocyjny na stronie www.Betclic.pl lub w aplikacji mobilnej.

Misja: Tenis – jaki kurs kuponu?

Minimalny kurs kuponu, jaki kwalifikuje do zabawy, wynosi 1,70. Jeżeli zakład nie osiągnie tego pułapu, nie zostaje zaliczony do akcji, nawet jeśli spełni wszystkie inne warunki.

Kolejną zasadą Misji: Tenis, jest zagranie za stawkę co najmniej 20 PLN. Inna kwestia dotyczy ilości zdarzeń na kuponie – tutaj minimum ustalone jest na 2.

Akcja promocyjna trwa od 28 października 2019 roku. Jej koniec zaplanowany jest na 3 listopada na godzinę 23:59.

Minimalny kurs na kuponie wynosi 1,70. Najmniejsza stawka, za jaką można typować w ramach opisywanej akcji, to 20 PLN. Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 2 zakłady. 

Warto pamiętać o tym, że kupony zakwalifikowane do promocji muszą rozstrzygnięte jako wygrane. Dopiero zdobycie 3 takich zakładów, uprawnia do odbioru 40 PLN bonusu. Legalny bukmacher Betclic zaznacza, że wypłaty środków będzie dokonywał 5 listopada w godzinach wieczornych.

forbet premia bonus kod promocyjny
Forbet premia bonus kod promocyjny

Jakie zdarzenia obstawiać w Misja: Tenis w Betclic? 🤔💡

W promocji Misja: Tenis w Betclic biorą udział zdarzenia z dowolnych spotkań tenisa, rozegranych w okresie 28 października – 3 listopada 2019 roku. Bonus obejmuje wszystkich graczy posiadających aktywne konto bukmacherskie na www.Betclic.pl, którzy przystąpili do akcji.

Jeszcze raz – by zgarnąć 40 PLN premii w aktualnej promocji Betclic, należy:

  • zagrać co najmniej 3 kupony akumulowane rozliczone jako wygrane
  • wytypować co najmniej 2 zdarzenia na każdym zakładzie
  • zagrać za minimum 20 PLN po kursie nie niższym, niż 1,70

Wyłączenia z promocji Misja: Tenis w Betclic

Poniżej znajdują się zdarzenia, które wpływają na dyskwalifikację kuponu:

  • gra za środki bonusowe
  • typowanie tego samego wyboru
  • obstawianie zakładów systemowych
  • zastosowanie opcji cashout
  • jednoczesne branie udziału w innych promocjach

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button