200 złotych bonusu na Trzech Króli od Forbet

Święto Trzech Króli to nie tylko dzień oznaczony w kalendarzu czerwoną kartką. Dla jednych to ważne wydarzenie religijne, które upamiętnia podróż z darami Kacpra, Melchiora i Baltazara za Betlejemską Gwiazdą do miejsca narodzin Chrystusa. Dla innych to możliwość dodatkowego zarobku.

Forbet przygotował dla swoich graczy wyjątkową promocję. Mimo, że od pamiętny wydarzeń minęło już ponad dwa tysiące lat, świętować można do woli. By zostać jednym z Trzech Króli, należy 6 stycznia 2019 roku zawrzeć zakład o wartości 39 złotych. Trzech typerów, których zakłady będą najtrafniejsze, otrzymają od bukmachera bonus w postaci 200 złotych!

200 złotych bonusu na Trzech Króli od Forbet

By wziąć udział w promocji, należy w dniu dzisiejszym (święto Trzech Króli, 6 stycznia 2019 roku), zawrzeć kupon na kwotę dokładnie 39 złotych z dowolną ilością zdarzeń. Wszystkie zdarzenia kuponu muszą być rozliczone do 23:59.

Trzech graczy, którzy najlepiej poradzą sobie z obstawianiem, otrzymają bonusy w postaci 200 złotych, które znajdą się na kontach użytkowników w poniedziałek, 7 stycznia 2019 roku do godziny 16:00.

By móc wykorzystać bonus do własnych celów, należy obrócić nic czterokrotnie po kursie o wartości co najmniej 2.0. Na obstawienie środkami pochodzącymi z nagrody, gracz ma 30 dni.

W promocji nie biorą udziały kupony zagrane za pieniądze pochodzące z salda bonusowego. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z promocji tych typerów, którzy zawrą zakłady przeciwstawne przy próbie obrotu bonusem.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button