200% bonusu od pierwszego depozytu w Etoto

Legalny bukmacher Etoto wychodzi naprzeciw nowym graczom i oferuje wyjątkową promocję. 200% bonusu od pierwszego depozytu to oferta powitalna dla świeżych użytkowników.

By móc uzyskać premię o wartości nawet 200 złotych, należy dokonać pierwszej wpłaty na konto bukmacherskie.

Przykłady bonusów do depozytów:

  • 10 złotych -> 30 złotych – za wpłatę rzędu 10 złotych, gracz otrzymuje premię w postaci 20 złotych, co ostatecznie daje 30 złotych na obstawianie
  • 50 złotych -> 150 złotych – za przelanie 50 złotych, użytkownik zgarnia 100 złotych premii, czyli w końcowym rozrachunku dysponuje kwotą 150 złotych
  • 100 złotych -> 300 złotych – wpłacenie 100 złotych daje najlepsze rezultaty ze względu na 200 złotych premii (maksymalna suma nagrody) i 300 złotych na grę

Warunki obrotu bonusem w Etoto

By móc korzystać ze środków bonusowych, należy postawić kuponu za sumę czterokrotności depozytu i bonusu na zdarzenia pojedyncze z kursem minimum 2,20, bądź na wielokrotnych z kursem co najmniej 2,20 (każde nie mniej jak 1,50). Na obrót bonusowymi pieniędzmi, gracz ma 30 dni.

Kod promocyjny Betonline
Kod promocyjny do Betfan

Etoto to legalny bukmacher, który oferuje usługi na najwyższym poziomie. Dzięki zezwoleniu Ministerstwa Finansów, funkcjonuje w pełni zgodnie z prawem.

Uwaga! Promocja obowiązuje tych graczy, którzy zarejestrowali konto w Etoto nie wcześniej, niż 1 sierpnia 2019 roku! Osoby nieposiadające konta, mogą w każdej chwili je założyć na oficjalnej stronie bukmachera.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button