20 złotych bonusu powitalnego w Forbet

Zbliżają się święta, wolnego czasu zdaje się być coraz więcej, a wydarzeń do typowania nie brakuje! By umilić czas oczekiwania na najpiękniejszy czas w roku i zająć czymś osoby nieuczestniczące w świątecznych przygotowaniach, Forbet przygotował specjalną ofertę dla nowych graczy.

Nowi klienci, którzy zarejestrowali się na stronie bukmachera Forbet, otrzymają bonus powitalny w wysokości 20 złotych. Premia pojawi się na koncie gracza do razu po rejestracji konta użytkownika.

20 złotych bonusu powitalnego w Forbet

Warunkiem wypłaty bonusu dla nowych graczy jest jednokrotny obrót nagrody z minimalnym kursem 2.0. Na postawienie środków pochodzących z premii, gracz ma 7 dni.

Uwaga! Promocja przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, jednego konta gracza, jednego adresu IP, czy jednego gospodarstwa domowego. Wszelkie próby ominięcia regulaminu i nadużywania oferty, będą surowo karane wykluczeniem i zamknięciem konta użytkownika wraz z wszelkimi bonusami i wygranymi.

Forbet zastrzega sobie prawo do decydowania o wykluczaniu poszczególnych użytkowników wedle własnej decyzji. Promocja obowiązuje tylko 22 grudnia 2018 roku do godziny 23:59.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button