100 złotych na sporty wirtualne w LvBet

Gracze, którzy dokonali co najmniej jednego depozytu w ramach gry w LvBet, otrzymają od bukmachera specjalny bonus.

Promocja obowiązuje do godziny 23:59 w dniu 13 stycznia 2019 roku. Skorzystanie z bonusu możliwe jest przy wpłacie, a na wykorzystanie środków gracz ma 30 dni od momentu dokonania depozytu.

100 złotych na sporty wirtualne w LvBet

By skorzystać z bonusu, należy dokonać wpłaty na kwotę minimum 20 złotych. Wartość bonusu wynosi 50% od depozytu, z warunkiem maksymalnej do 100 złotych.

Gracz korzysta z bonusu poprzez wpłatę środków z depozytu razem z bonusowymi środkami. Warunkiem wypłaty nagrody jest sześciokrotny obrót na ofertę sportów wirtualnych.

W promocji nie biorą udziału zakłady z oferty przedmeczowej i zakłady na żywo.

Posiadanie przez klienta aktywnego innego bonusu sprawia, że to bonus na sporty wirtualne staje się dodany i czeka w tak zwanej kolejce bonusowej do chwili wykorzystania aktywnego bonusu, jego rozliczenia, lub anulowania.

Organizator zabrania stawiania zakładów przeciwstawnych (takich, które się wzajemnie wykluczają).

Przeniesienie środków bonusowych na konto własne gracza jest możliwe tylko wówczas, gdy wszystkie zdarzenia obstawione z bonusu zostaną rozstrzygnięte.

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button