100 złotych na sporty wirtualne w LvBet

Gracze, którzy dokonali co najmniej jednego depozytu w ramach gry w LvBet, otrzymają od bukmachera specjalny bonus.

Promocja obowiązuje do godziny 23:59 w dniu 13 stycznia 2019 roku. Skorzystanie z bonusu możliwe jest przy wpłacie, a na wykorzystanie środków gracz ma 30 dni od momentu dokonania depozytu.

100 złotych na sporty wirtualne w LvBet

By skorzystać z bonusu, należy dokonać wpłaty na kwotę minimum 20 złotych. Wartość bonusu wynosi 50% od depozytu, z warunkiem maksymalnej do 100 złotych.

Gracz korzysta z bonusu poprzez wpłatę środków z depozytu razem z bonusowymi środkami. Warunkiem wypłaty nagrody jest sześciokrotny obrót na ofertę sportów wirtualnych.

W promocji nie biorą udziału zakłady z oferty przedmeczowej i zakłady na żywo.

Posiadanie przez klienta aktywnego innego bonusu sprawia, że to bonus na sporty wirtualne staje się dodany i czeka w tak zwanej kolejce bonusowej do chwili wykorzystania aktywnego bonusu, jego rozliczenia, lub anulowania.

Nocne Granie w eToto

Organizator zabrania stawiania zakładów przeciwstawnych (takich, które się wzajemnie wykluczają).

Przeniesienie środków bonusowych na konto własne gracza jest możliwe tylko wówczas, gdy wszystkie zdarzenia obstawione z bonusu zostaną rozstrzygnięte.

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button
Close